banner isbank

Satranç Haberleri

2018–2019 ÖĞRETİM YILI TUNCELİ OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER- KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI

aa27083bcf604bd5b911bc64310d9e7cTurnuvada  okullar takım halinde (4 asil 2 yedek sporcu) yarışacaklardır. Başvuru için  sporcu lisansları yapıldıktan sonra Okul Müdürlüğü tarafından turnuva kayıt linkinden online olarak kayıt yapılacak EK-1 formu her kategori için ayrı ayrı doldurularak turnuva günü kayıt kontrol işlemleri sırasında ıslak imzalı olarak turnuva başhakemliğine teslim edilecektir. Yapılacak işlemler için aşağıdaki linkleri kullanınız.
Kayıt Yapmak İçin Tıklayınız
Okul Müdürüne Onaylatılacak EK-1 Formu
Takımdaki Sporculara Lisans Çıkartmak İstiyorum

Okul Sporları Satranç Yarışma Talimatı

Turnuva Yönergesi İçin TıklayınızKüçükler ve Yıldızlar'da Kayıtlar Devam Ediyor

Image19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları devam ediyor. 

Şampiyonalara ilişkin detaylı bilgi ve kayıt için ilgili sayfalara tıklayınız. 


 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası


2019 TÜRKİYE KUPASI TUNCELİ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

turkiye kupasiTürkiye Satranç Federasyonu Tunceli İl Temsilciliği tarafından      05-06 Ocak 2019 tarihlerinde Tunceli Gençlik Merkezi Satranç Salonu'nda 60'+30'' zaman temposuyla 6 tur olarak yapılan Türkiye Kupası Tunceli Satranç İl Birinciliği Turnuvası sonuçlandı.Güzel ve çekişmeli mücadelelere ve görüntülere sahne olan turnuvanın sonunda düzenlenen ödül töreninde ilk 3 dereceye girenlere kupa ve madalya ve 3 sporcuya da centilmenlik madalyası verildi. Dereceye giren bütün sporcularımızı tebrik eder; Türkiye Kupasına katılacak olanlara başarılar dileriz.  
Sonuçları Görmek İçin Tıklayınız.

Turnuva Fotoğraflarını Görmek İçin Tıklayınız.

2018-2019 Tunceli Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası Sona Erdi

mainfotoTürkiye Satranç Federasyonu Tunceli İl Temsilciliği tarafından Gençlik Merkezi Satranç Salonunda düzenlenen Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası 23 Aralık 2018 Pazar günü yapılan ödül töreni ile tamamlandı.Ödül takdiminde sporcu antrenörleri, anne ve babaları bulundu.İlk üç dereceye giren ve centilmen sporculara madalyaları takdim edildikten sonra toplu hatıra fotoğrafları çekildi.Tüm sporcularımızı tebrik eder, ilimizi temsil edeceklere Türkiye Yıldızlar Şampiyonasında başarılar dileriz.
Turnuva Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız.

Turnuva Fotoğraflarını Görmek İçin Tıklayınız.

KÜÇÜKLER TUNCELİ (07-12 YAŞ) SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

1Türkiye Satranç Federasyonu Tunceli İl Temsilciliği tarafından Gençlik Merkezi Satranç Salonunda düzenlenen Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 16 Aralık 2018 Pazar günü yapılan ödül töreni ile tamamlandı.Ödül takdiminde sporcu antrenörleri, anne ve babaları bulundu.İlk üç dereceye giren ve centilmen sporculara madalyaları takdim edildikten sonra toplu hatıra fotoğrafları çekildi.Tüm sporcularımızı tebrik eder, ilimizi temsil edeceklere Türkiye Küçükler Şampiyonasında başarılar dileriz.

Sonuçları Görmek İçin Tılayınız.